IPTV-ről készült TC-k, ETC-k, műsorazonosítók gyűjteménye.

Magyarország területéről nem fogható műholdpozíciók tv-programjainak internetes vételei.

Moderátor: ING-SAT

Válasz küldése
Avatar
RS 3806 BDXC
Hozzászólások: 2249
Csatlakozott: 2010.11.18. 08:51
Tartózkodási hely: Göd-Felsõ
Vételi telephely: Göd-Felsõ

Mongol IPTV ETC-k, műsorazonosítók.

Hozzászólás Szerző: RS 3806 BDXC »

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
RS 3806 BDXC
Hozzászólások: 2249
Csatlakozott: 2010.11.18. 08:51
Tartózkodási hely: Göd-Felsõ
Vételi telephely: Göd-Felsõ

Olasz IPTV ETC-k, műsorazonosítók.

Hozzászólás Szerző: RS 3806 BDXC »

Rádio-TV (RDE):
Kép
Kép
Avatar
zgulyas
Hozzászólások: 510
Csatlakozott: 2018.12.10. 18:12
Tartózkodási hely: Kaposvár
Vételi telephely: Kaposvár

Re: IPTV-ről készült TC-k, ETC-k, műsorazonosítók gyűjtemény

Hozzászólás Szerző: zgulyas »

Szervusz RS 3806 BDXC !
Kimondottan szép a gyűjtemény de nekem hiányzik a csatorna neve. Így csak nézem és filózhatok hogy honnan való a monoszkóp, esetleg ha az adást is megnézném nem nyújt segítséget. Kérdezlek mér nézegessem a gyűjteményed ? ez a módszer olyan mintha én nem közölném hogy az adott csatornát melyik műholdról fogom.
Üdv: Kaposvárról
EREDMÉNYES VADÁSZATOT~GULYÁS ZOLTÁN "MONOSZKÓPÉ"
Avatar
RS 3806 BDXC
Hozzászólások: 2249
Csatlakozott: 2010.11.18. 08:51
Tartózkodási hely: Göd-Felsõ
Vételi telephely: Göd-Felsõ

Re: IPTV-ről készült TC-k, ETC-k, műsorazonosítók gyűjtemény

Hozzászólás Szerző: RS 3806 BDXC »

Szia Zoli!
Kezdeném az elejéről.Régi email cimem nem használom ide érkezik a PÜ amit nem olvasok illetve néha ránézek de válaszolni nem tudok számitástechnikai okok miatt.Hiányolod a csatorna neveket.Két okból nem irom őket.A fórumon is megirtam hogy a képek bemutató jellegel kerülnek fel igy csak az ország nevét irom.Másik dolog Kinai anyagból melózok.(forditó lehet vicces dolgokat hozna fel)Próbáld ki.A tesztábrákban ott a felirat.Azt kérdezed miért nézegesed a gyüjteményem?Erre csak kérdésel tudok válaszolni.Ki mondta hogy nézegesd?Semmi nem kötelező.Inkább örülni kellene,hogy Kocsis Feri létre hozta ezt az oldalt mert igy a Magyar TV-DX társadalom olyan tesztábrákat is láthat amit talán soha sem láthatna.További jó vételeket.

Üdv:Sándor
Avatar
RS 3806 BDXC
Hozzászólások: 2249
Csatlakozott: 2010.11.18. 08:51
Tartózkodási hely: Göd-Felsõ
Vételi telephely: Göd-Felsõ

Kínai IPTV ETC-k, műsorazonosítók.

Hozzászólás Szerző: RS 3806 BDXC »

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
ING-SAT
Hozzászólások: 5253
Csatlakozott: 2008.09.16. 20:06
Tartózkodási hely: Budapest X.
Vételi telephely: Budapest X.
Kapcsolat:

Re: IPTV-ről készült TC-k, ETC-k, műsorazonosítók gyűjtemény

Hozzászólás Szerző: ING-SAT »

RS 3806 BDXC írta:Szia Zoli!
Kezdeném az elejéről.Régi email cimem nem használom ide érkezik a PÜ amit nem olvasok illetve néha ránézek de válaszolni nem tudok számitástechnikai okok miatt.Hiányolod a csatorna neveket.Két okból nem irom őket.A fórumon is megirtam hogy a képek bemutató jellegel kerülnek fel igy csak az ország nevét irom.Másik dolog Kinai anyagból melózok.(forditó lehet vicces dolgokat hozna fel)Próbáld ki.A tesztábrákban ott a felirat.Azt kérdezed miért nézegesed a gyüjteményem?Erre csak kérdésel tudok válaszolni.Ki mondta hogy nézegesd?Semmi nem kötelező.Inkább örülni kellene,hogy Kocsis Feri létre hozta ezt az oldalt mert igy a Magyar TV-DX társadalom olyan tesztábrákat is láthat amit talán soha sem láthatna.További jó vételeket.
Üdv:Sándor
Kedves Sándor!

Jóhiszeműen nem értelmezhető a kioktató jellegű kommented Zoltán irányban. Pláne, annak fényében is, hogy a "PÜ" nem a régi, vagy új e-mail címedre érkezik, hanem a Fórum PÜ tárhelyére, az ottani válaszok megtételének akaratához pedig, érdemi "számítástechnikai ok" meglétének hiánya pedig szintén értelmezhetetlen, hiszen ha látod a Fórumot, akkor csak a "Felhasználói vezérlőpult/új üzenetek/saját válaszaim" felületen, a "válasz gombra" kell rá klikkelni, ez pedig számodra sem okozhat gondot. Vagy igen?. Jó néhányan ismerjük a Te valós és tényleges TV-DX, és Sat DX eredményedet, és ismerjük G. Zoltánét is, amit Ő, több évtized óta, kellő hitelességgel, és igen profi módon dokumentál a mai napig is. Nézd meg, ha kicsit is érdekel az egyes amatőrtársak valós munkássága. Ismerjük a Te lehetőségeidet és képességeidet is ezen a területen. Mint moderátor, visszatudom nézni az érintett IP címeket is, azaz hogy, honnan, milyen úton jutnak el az egyes IPTV vételek tesztábrái a Fórumunkra, a "neved alatt". Nem egészen ilyen, erre célra találtam ki, hoztam létre, indítottam el Szabolccsal (és másokkal közösen) ezt az IPTV-s topikot a Fórumon. Egyébként, én voltam az elkövető, azaz e topik és alkönyvtárainak "szellemi létrehozója"! Emlékeztetnélek, hogy a magyar "TV-DX társadalom" (ahogy hivatkozol rá), nem csak innen tudja, ill. fogja elsődlegesen megismerni ezeket az IPTV-s tesztábrákat. Nem csak N. Ernő tudja ezeket látni, etc.-it rögzíteni. Tudod, a Google, meg a YouTube a jó barátunk! Ott megnézhetsz (mások általi rögzítésből) több 100.000 IPTV-s tesztábrát is, a Fórumunknak azonban nem elsődleges célja, az "ismeretlenül maradt", ismeretlen forrásból származó tesztábrák esetleges utánközlése, bemutatása, amelyek ugyan, vitathatatlanul mutatósak jelentős részükben, s akár ugyan 1-2 napja rögzített etc,-ket mutat be, de érdemben nem viszik előbbre a Fórum szellemiségét, valódi céljait. Mint Te is ismerheted, a Fórumunknak viszont, az a (soha nem elhallgatott) célja, hogy a hazai amatőrök által valósan elért, dokumentált, mások által megismételhető, saját eredményű vételi lehetősségeknek adjon teret, azok vételi lehetőségének megismerhetőségét tegyék lehetővé más tv-amatőr társaknak is. Nem hiszem, hogy Klub Fórumként, "YouTube 123"-ként, öncélú, "bemutató jellegű forrásként" kellene nekünk jelen lennünk a hazai internetes térben. Én, és még sokan mások, azt szeretnénk, ha minden olvasónk érdeklődve nyitna meg minden topikot, minden bejegyzést. Ha létrehoznál egy saját blogot, saját célra, akkor mondhatnád azt, hogy "akit nem érdekel, az ne tekintse meg". Itt és most, azonban nem ilyen körülményekről van szó.
Kérem megértésedet, ha lehetséges.

Baráti üdvözlettel;
Hajdú Mihály dr. https://ing-sat.hu
Avatar
Kocsis Ferenc
Site Admin
Hozzászólások: 922
Csatlakozott: 2008.09.15. 18:19
Tartózkodási hely: Fertőd
Vételi telephely: Fertőd
Kapcsolat:

Re: IPTV-ről készült TC-k, ETC-k, műsorazonosítók gyűjtemény

Hozzászólás Szerző: Kocsis Ferenc »

Szevasztok!
Kérlek benneteket, hogy mielőtt "elmérgesedne" a helyzet, fejezzük be a téma boncolgatását! Tény, hogy ez a topik nem a DX-ről szól, viszont sok látogatót vonz, vonzhat - mindamellett, hogy tárhelyet lényegében nem igényel! Aztán kicsit el is gondolkodhatunk azon, hogy hogy is kezdődött anno a hobbynk... Vadásztunk a TV adókra és gyűjtögettük első sorban a TC-ket, ETC-ket... ...és valószínűsítem, hogy ez kicsit mindannyiunk szívéhez nőtt! Én pl. szívesen nézegetem a különleges ETC-ket... Tekintsünk úgy erre a topikra, mint monoszkóp gyűjtemény, nem több. A fényképeket nézegetve nem igazán az internetről utánközölt képekről van szó (Google barátunk sem tud ebben segíteni), így valószínüleg munka is van vele a közlést megelőzően...
Kellemes hétvégét és DX-ben gazdag elkövetkezendő napokat kívánok mindannyiótoknak üdvözlettel: Feri
Avatar
scansat
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2013.12.03. 20:59
Tartózkodási hely: Tét
Vételi telephely: Tét

Re: IPTV-ről készült TC-k, ETC-k, műsorazonosítók gyűjtemény

Hozzászólás Szerző: scansat »

Vitatott képek hátulról előre...

SXRTV -Shanxi TV -https://en.wikipedia.org/wiki/Shanxi_Television

SZMG -Shenzen Media Group
-https://en.wikipedia.org/wiki/Shenzhen_Media_Group

BTV KAKU KIDS
-https://www.tvchinese.net/channel/kaku/

A kínai írásjeles pöttyöt nehezebb volt, kemény 10 perc volt képmetszővel kivágni a kínai írásjegyeket, majd egy kínai OCR-t ráengedni.

公 共 - 頻 道 -ZGBC TV Zigong Rádió és Televízió állomás Zigong város Szecsuan tartomány
-http://www.zgbctv.com/fccommon/Home/det ... e=7&cid=22

新 间 - 綜 合 -STV vagyis Shanghai NEWS TV
-http://sg.heytv.org/video/%E4%B8%8A%E6% ... %E9%81%93/
"...and remember that closed source leads to the dark side of the force! "
Jaume Sabater
Avatar
RS 3806 BDXC
Hozzászólások: 2249
Csatlakozott: 2010.11.18. 08:51
Tartózkodási hely: Göd-Felsõ
Vételi telephely: Göd-Felsõ

Grúz IPTV ETC-k, műsorazonosítók.

Hozzászólás Szerző: RS 3806 BDXC »

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
RS 3806 BDXC
Hozzászólások: 2249
Csatlakozott: 2010.11.18. 08:51
Tartózkodási hely: Göd-Felsõ
Vételi telephely: Göd-Felsõ

Kínai IPTV ETC-k, műsorazonosítók.

Hozzászólás Szerző: RS 3806 BDXC »

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Végül: XZTV (Tibeti Autonóm Terület - Kínai Népköztársaság):
Kép
Válasz küldése