Benelux DX Club BDXC Bulletinjei

VHF/UHF sávon történt vételek. Trófeák, QSL -ek.

Moderátor: ING-SAT

Válasz küldése
Avatar
ING-SAT
Hozzászólások: 5251
Csatlakozott: 2008.09.16. 20:06
Tartózkodási hely: Budapest X.
Vételi telephely: Budapest X.
Kapcsolat:

Re: Benelux DX Club BDXC Bulletinjei

Hozzászólás Szerző: ING-SAT »

Rottenbacher Sándor amatőr- és fórumtársunk segítségével, 2017. január hónapra vonatkozóan is megkaptam a Benelux DX Club-nak a 2017. 01. (január) havi "elektronikus" lapszámának tv-s oldalait Gösta van der Linden-től, a BDXC szerkesztőjétől, kiadójától, amelyet közre adok a Magyar (Sat) TV-DX Klub Fóruma olvasóinak informálására. Megjegyezném, hogy a BDXC legújabb száma, R. Sándor QTH-járól is közöl egy fotót.

KépKépKépKépKépKépKép

(Megjegyzés: az egyes képekre "klikkeléssel", azok mérete 600 x 850 pixel méretűre megnövelhető!)
Hajdú Mihály dr. https://ing-sat.hu
Avatar
ING-SAT
Hozzászólások: 5251
Csatlakozott: 2008.09.16. 20:06
Tartózkodási hely: Budapest X.
Vételi telephely: Budapest X.
Kapcsolat:

Re: Benelux DX Club BDXC Bulletinjei

Hozzászólás Szerző: ING-SAT »

Rottenbacher Sándor amatőr- és fórumtársunk segítségével, 2017. február hónapra vonatkozóan is megkaptam a Benelux DX Club-nak a 2017. 02. (február) havi "elektronikus" lapszámának tv-s oldalait Gösta van der Linden-től, a BDXC szerkesztőjétől, kiadójától, amelyet közre adok a Magyar (Sat) TV-DX Klub Fóruma olvasóinak informálására.

KépKépKépKépKépKépKép

(Megjegyzés: az egyes képekre "klikkeléssel", azok mérete 600 x 850 pixel méretűre megnövelhető!)
Hajdú Mihály dr. https://ing-sat.hu
Avatar
ING-SAT
Hozzászólások: 5251
Csatlakozott: 2008.09.16. 20:06
Tartózkodási hely: Budapest X.
Vételi telephely: Budapest X.
Kapcsolat:

Re: Benelux DX Club BDXC Bulletinjei

Hozzászólás Szerző: ING-SAT »

Rottenbacher Sándor amatőr- és fórumtársunk folyamatos segítségével, 2017. március hónapra vonatkozóan is megkaptam a Benelux DX Club-nak a 2017. 03. (márciusi) havi "elektronikus" lapszámának tv-s oldalait Gösta van der Linden-től, a BDXC szerkesztőjétől, kiadójától, amelyet közre adok a Magyar (Sat) TV-DX Klub Fóruma olvasóinak informálására.

KépKépKépKépKépKépKép

(Megjegyzés: az egyes képekre "klikkeléssel", azok mérete 600 x 850 pixel méretűre megnövelhető!)
Hajdú Mihály dr. https://ing-sat.hu
Avatar
ING-SAT
Hozzászólások: 5251
Csatlakozott: 2008.09.16. 20:06
Tartózkodási hely: Budapest X.
Vételi telephely: Budapest X.
Kapcsolat:

Re: Benelux DX Club BDXC Bulletinjei

Hozzászólás Szerző: ING-SAT »

Rottenbacher Sándor amatőr- és fórumtársunk ismételt segítségével, 2017. április hónapra vonatkozóan is megkaptam a Benelux DX Club-nak a 2017. 04. (április) havi "elektronikus" lapszámának tv-s oldalait Gösta van der Linden-től, a BDXC szerkesztőjétől, kiadójától, amelyet közre adok a Magyar (Sat) TV-DX Klub Fóruma olvasóinak informálására.

KépKépKépKépKépKépKép

(Megjegyzés: az egyes képekre (oldalakra) "klikkeléssel", azok mérete 800 x 1132 pixel méretűre megnövelhető!)
Hajdú Mihály dr. https://ing-sat.hu
Avatar
ING-SAT
Hozzászólások: 5251
Csatlakozott: 2008.09.16. 20:06
Tartózkodási hely: Budapest X.
Vételi telephely: Budapest X.
Kapcsolat:

Re: Benelux DX Club BDXC Bulletinjei

Hozzászólás Szerző: ING-SAT »

Rottenbacher Sándor amatőr- és fórumtársunk ismételt segítségével, 2017. május hónapra vonatkozóan is megkaptam a Benelux DX Club-nak a 2017. 05. (május) havi "elektronikus" lapszámának tv-s oldalait Gösta van der Linden-től, a BDXC szerkesztőjétől, kiadójától, amelyet ha megkésve is, de közre adok a Magyar (Sat) TV-DX Klub Fóruma olvasóinak informálására.

KépKépKépKépKépKépKép

(Megjegyzés: az egyes képekre (oldalakra) "klikkeléssel", azok mérete 800 x 1132 pixel méretűre megnövelhető!)
Hajdú Mihály dr. https://ing-sat.hu
Avatar
ING-SAT
Hozzászólások: 5251
Csatlakozott: 2008.09.16. 20:06
Tartózkodási hely: Budapest X.
Vételi telephely: Budapest X.
Kapcsolat:

Re: Benelux DX Club BDXC Bulletinjei

Hozzászólás Szerző: ING-SAT »

Rottenbacher Sándor amatőr- és fórumtársunk folytatólagos segítségével, 2017. június hónapra vonatkozóan is megkaptam a Benelux DX Club-nak a 2017. 06. (június) havi "elektronikus" lapszámának tv-s oldalait Gösta van der Linden-től, a BDXC szerkesztőjétől, kiadójától, amelyet ha megkésve is, de közre adok a Magyar (Sat) TV-DX Klub Fóruma olvasóinak informálására.

KépKépKépKépKépKépKép

(Megjegyzés: az egyes képekre (oldalakra) "klikkeléssel", azok mérete 800 x 1132 pixel méretűre megnövelhető!)
Hajdú Mihály dr. https://ing-sat.hu
Avatar
RS 3806 BDXC
Hozzászólások: 2223
Csatlakozott: 2010.11.18. 08:51
Tartózkodási hely: Göd-Felsõ
Vételi telephely: Göd-Felsõ

Re: Benelux DX Club BDXC Bulletinjei

Hozzászólás Szerző: RS 3806 BDXC »

Tisztelt Amatőrök és olvasók!
BDXC havi lapszámát rendszeresen megküldöm a fórum részére.(Mivel a szerkesztőségből kapom igy igen csak időben)Mai napig nem jelent meg az e-havi szám miközben megküldtem a jövőhavit is a klubb részére.Ennek okai számomra ismeretlenek.Segitségül talán megoldás lehet,hogy ezeket magam rakom fel mivel Misinek irt levelemre választ sem kaptam.Lehet elfoglatsága miatt.
Avatar
ING-SAT
Hozzászólások: 5251
Csatlakozott: 2008.09.16. 20:06
Tartózkodási hely: Budapest X.
Vételi telephely: Budapest X.
Kapcsolat:

Re: Benelux DX Club BDXC Bulletinjei

Hozzászólás Szerző: ING-SAT »

RS 3806 BDXC írta:Tisztelt Amatőrök és olvasók!
BDXC havi lapszámát rendszeresen megküldöm a fórum részére.(Mivel a szerkesztőségből kapom igy igen csak időben)Mai napig nem jelent meg az e-havi szám miközben megküldtem a jövőhavit is a klubb részére.Ennek okai számomra ismeretlenek.Segitségül talán megoldás lehet,hogy ezeket magam rakom fel mivel Misinek irt levelemre választ sem kaptam.Lehet elfoglatsága miatt.
Kedves Sándor!
Több mint hat éve minden hónapban felteszem Fórumunkra az általad önzetlenül megküldött, egyetlen pdf dokumentumból álló, s ezért kérésemre Udvari Gábor (Kingweb) fórumtárs által minden hónapban, a Fórum rendszeréhez átalakított, jpg. oldalakra bontott, s klikkeléssel nagyobbítható, havonkénti BDXC lapszámokat. Tehát ez egy csapat munka, amiért mindenkit köszönet illet!
Való igaz, a 2017. július 27.én megküldött, augusztusi BDXC "nyersanyagodat" ma, július 29. délig, még nem köszöntem meg Neked külön e-mailban. Eddig erre sajnos nem volt időm (munkámból kifolyólag naponta 50-60 érdemi tartalmú e-mailt kapok, s minimálisan is éjfélig dolgozom minden nap, azután lépek ki a Fórumunk felületéről is), de azt ezúton is köszönöm! Ha lenne időm mostanság a BDXC szerkesztőinek havonta érdemi, közfigyelemre méltó anyagot küldenem a 10 évre is elegendő, de naponta is frissülő, valóban érdemi tv-amatőri figyelemre is számíthatandó anyagaimból, akkor hozzám is küldenék közvetlenül a BDXC számokat, mint a hogy ezt megtették akkor, amikor havi rendszerességgel küldtem hozzájuk anyagokat.
Ha rátekintesz a Fórum egyéb oldalaira is, akkor olvashattad, hogy az általam használt 2 db. (külső, a Fórumhoz nem kapcsolódó) képfeltöltő program egyike sem működik jelenleg, így az esetleges kommentjeimhez sem tudok képeket feltölteni. Az erotikus lányfotókat kéretlenül a nyakunkba, s így a Fórumra is ráeresztő, orosz képfeltöltő programot én nem kívánom használni!
Amennyiben Te meg tudod oldani, azaz hogy a "göngyölt pdf" BDXC lapszámot szét tudod bontani-, és áttudod alakítani megfelelő méretű, nagyobbítható, jpg. formátumú oldalakra, s azt korábbi időpontban feltudod tenni a Fórumunkra mint én, akkor azt köszönettel venném, ha ez alól mentesíteni kívánsz, s mind ezt megteszed Te frissebben, gyorsabban. Csupán azt kérem, hogy a végeredmény hasonló legyen az elmúlt 10 évnyi Fórum anyagaihoz. Én csak azután tudom feltenni a - már egy ideje előkészített - júliusi oldalakat, ha működnek az általam erre használt képfeltöltő oldalak.
Baráti üdvözlettel;
Mihály
Hajdú Mihály dr. https://ing-sat.hu
Avatar
ING-SAT
Hozzászólások: 5251
Csatlakozott: 2008.09.16. 20:06
Tartózkodási hely: Budapest X.
Vételi telephely: Budapest X.
Kapcsolat:

Re: Benelux DX Club BDXC Bulletinjei

Hozzászólás Szerző: ING-SAT »

Rottenbacher Sándor amatőr- és fórumtársunk folytatólagos segítségével, 2017. július hónapra vonatkozóan is megkaptam a Benelux DX Club-nak a 2017. 07. (július) havi "elektronikus" lapszámának tv-s oldalait Gösta van der Linden-től, a BDXC szerkesztőjétől, kiadójától, amelyet ha (nagyon) megkésve is, de közre adok a Magyar (Sat) TV-DX Klub Fóruma olvasóinak informálására. (Egy új képfeltöltő programmal kísérletezve!)

Kép - Kép - Kép - Kép - Kép - Kép - Kép

(Megjegyzés: az egyes képekre (oldalakra) "klikkeléssel", azok mérete 800 x 1132 pixel méretűre megnövelhető!)
Hajdú Mihály dr. https://ing-sat.hu
Avatar
ING-SAT
Hozzászólások: 5251
Csatlakozott: 2008.09.16. 20:06
Tartózkodási hely: Budapest X.
Vételi telephely: Budapest X.
Kapcsolat:

Re: Benelux DX Club BDXC Bulletinjei

Hozzászólás Szerző: ING-SAT »

Rottenbacher Sándor amatőr- és fórumtársunk segítségével, 2017. augusztus hónapra vonatkozóan is megkaptam a Benelux DX Club-nak a 2017. 08. (augusztus) havi "elektronikus" lapszámának tv-s oldalait Gösta van der Linden-től, a BDXC szerkesztőjétől, kiadójától, amelyet (némi átalakítgatások után) most közre adok a Magyar (Sat) TV-DX Klub Fóruma olvasóinak informálására.

Kép. Kép. Kép. Kép. Kép. Kép. Kép

(Megjegyzés: az egyes képekre (oldalakra) "klikkeléssel", azok mérete 800 x 1132 pixel méretűre megnövelhető!)
Hajdú Mihály dr. https://ing-sat.hu
Válasz küldése