Klubtalálkozók szervezése.

A Magyar TV-DX Klub -al kapcsolatos hírek, információk.

Moderátor: ING-SAT

Avatar
podapu
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2009.11.03. 10:26
Tartózkodási hely: Szarvas
Vételi telephely: Szarvas

Re: Klubtalálkozók szervezése.

Hozzászólás Szerző: podapu »

Sziasztok. Szia Misi.

Sajnos azt kell most írnom hogy mégsem tudom összehozni a találkozót. Nem a Járvány miatt, az csak rontott kicsit a helyzetemen. Még április elején lett volna egy vastagbél műtétem ez viszont csúszott rendesen a korona vírus miatt. Július 14-én műtöttek vastagbél daganatra. Úgy érzem most még nincs annyi energiám hogy összehozzak a találkozót. Nagyon bele csúsznánk az őszbe, ha tovább halasztanánk. Elnézéseteket kérem hogy nem jön össze az idén a találkozó!
Üdv.: podapu
Avatar
Kocsis Ferenc
Site Admin
Hozzászólások: 915
Csatlakozott: 2008.09.15. 18:19
Tartózkodási hely: Fertőd
Vételi telephely: Fertőd
Kapcsolat:

Re: Klubtalálkozók szervezése.

Hozzászólás Szerző: Kocsis Ferenc »

podapu írta:Sajnos azt kell most írnom hogy mégsem tudom összehozni a találkozót. Nem a Járvány miatt, az csak rontott kicsit a helyzetemen. Még április elején lett volna egy vastagbél műtétem ez viszont csúszott rendesen a korona vírus miatt. Július 14-én műtöttek vastagbél daganatra.
Kedves Gyuri!

A találkozó elhalasztása miatt ne aggódj! Én személy szerint nagy kockázatot látok a korona vírus veszélyében! Most viszont koncentrálj a gyógyulásodra! Pihenj és gyógyulj! ...és persze a TV -t tartsad "melegen"...

Üdvözlettel: Feri
Avatar
ING-SAT
Hozzászólások: 5251
Csatlakozott: 2008.09.16. 20:06
Tartózkodási hely: Budapest X.
Vételi telephely: Budapest X.
Kapcsolat:

Re: Klubtalálkozók szervezése.

Hozzászólás Szerző: ING-SAT »

podapu írta:Sziasztok. Szia Misi.
Sajnos azt kell most írnom hogy mégsem tudom összehozni a találkozót. Nem a Járvány miatt, az csak rontott kicsit a helyzetemen. Még április elején lett volna egy vastagbél műtétem ez viszont csúszott rendesen a korona vírus miatt. Július 14-én műtöttek vastagbél daganatra. Úgy érzem most még nincs annyi energiám hogy összehozzak a találkozót. Nagyon bele csúsznánk az őszbe, ha tovább halasztanánk. Elnézéseteket kérem hogy nem jön össze az idén a találkozó!
Kedves Gyuri!
Most legfontosabb Nálad, a mielőbbi, teljes gyógyulás, míg az amatőri közösségünknél egy fokozott óvatosság a nagyobb létszámú összejövetelek tekintetében. Csak megemlíteném, hogy február vége óta én is szigorú karanténban tartom magam, "0 kimozdulással"! Több CT, MRI és PET-CT vizsgálat, no meg Klinika bent fekvés után, ezt javasolják számomra is orvosaim. Ha idén nem sikerül, majd találkozunk jövőre egy klubtalálkozón. Addig is jó egészséget kívánok Neked!
Így egy "klasszikus idézve; "a térerő legyen Veled".

Üdv.: Mihály
Hajdú Mihály dr. https://ing-sat.hu
Válasz küldése