2015 évi Klubtalálkozo szervezése

A Magyar TV-DX Klub -al kapcsolatos hírek, információk.

Moderátor: ING-SAT

Avatar
Jimmysat
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2008.09.16. 17:25
Tartózkodási hely: Nagygyimót
Vételi telephely: Nagygyimót

2015 évi Klubtalálkozo szervezése

Hozzászólás Szerző: Jimmysat »

Kedves TV-DX Klub Barátaim! Szeretnélek meghivni Benneteket 2015 Szeptember 22-23 én Budapesten Tartando a MOM Müvelödési Központban ECEBE Expora Ahogy A Régi Hagyományokhoz Hiven is tettük Ezt... Találkozzunk: Szeptember 22 én De 10 Orakor a Bejáratnál. Mondenki Ingyen Regisztálhat a Kiállitásra Ezen a Cimen:

http://www.ecebe.hu/reg_latogato.html

Molnár Imre - jimmysat -Sat-tv dx klub
mjimmy53@gmail.com
T: 0036702921038
Echostar AD 3000 IP/Dreambox800HD/Nokia 9600/ 280cm KTI SAT Ant/
Avatar
M.Karoly
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2008.09.20. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest
Vételi telephely: Budapest

Re: 2015 évi Klubtalálkozó

Hozzászólás Szerző: M.Karoly »

Kép
Kép
Kép
Csonka találkozó volt Domaszéken Donsonynál, ha kevesen is voltunk, de azért jól éreztük magunkat. Az alapítók közül sajnos csak ketten voltak ott, a Bozót és az Amigo.
A többi amatőr vadász is elvolt mint a befőtt.
Avatar
ING-SAT
Hozzászólások: 5251
Csatlakozott: 2008.09.16. 20:06
Tartózkodási hely: Budapest X.
Vételi telephely: Budapest X.
Kapcsolat:

Re: 2015 évi Klubtalálkozó

Hozzászólás Szerző: ING-SAT »

M.Karoly írta:Csonka találkozó volt Domaszéken Donsonynál, ha kevesen is voltunk, de azért jól éreztük magunkat. Az alapítók közül sajnos csak ketten voltak ott, a Bozót és az Amigo.
A többi amatőr vadász is elvolt mint a befőtt.
Szia Károly!

Köszönjük a fotókat, a beszámolód. Kár, hogy Józsi (dxsony, donsony) a Magyar (Sat) TV-DX Klubbot, illetve annak Fórumát nem tájékoztatta "tervéről", s így nem hívta meg a nála tartott műholdvadász összejövetelre. Így nála nem is Klub találkozó volt, hanem egy szűkebb körű műholdvadász találkozó! A TV-DX Klub Józsi általi meghívása esetén, talán néhányan mi is elmentünk volna erre a műholdvadász találkozóra.
Üdv.
Hajdú Mihály dr. https://ing-sat.hu
Avatar
Jimmysat
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2008.09.16. 17:25
Tartózkodási hely: Nagygyimót
Vételi telephely: Nagygyimót

Re: 2015 évi Klubtalálkozo szervezése

Hozzászólás Szerző: Jimmysat »

Kedves Karcsi , Csatlakozok /unk/Teljes Mértékben H Misi Barátom beirásához mivel Többen ugy gondoljuk Ez a találkozo szervezésböl Elégtelen HA KLUBTALÁLKOZORA gondolsz Igen Többen is elmentünk volna ha legalább idöben Lettünk volna a Forum társaim értesitve Többek között én is,, Nem elötte 3 nappal jön Telefon egy furumtársamtol Hogy megyek e a találkozora Ezt a szervezönek kellett volna megtenni ugy ahogy szoktuk legalább 4 honappal elötte Meg azért E hozzászolásodat Más Topikba kellett volna Beirni Mivel ez 2015 Klubtalálkozo szervezés!! Légyszives Legközelebb ezt vedd figyelembe Vagy korrigáld a beirásod !!! E Hozzászolásom nem sértö jelleggel irtam mivel azért vannak Forum szabájok is és elvárások Más forumtársaim iránt

///A többi amatőr vadász is elvolt mint a befőtt./// Ezt a Kijelentésedet Légyszives Vond vissza mert sértö a Furumra és Társaimra nézve

JIMMYSAT
Echostar AD 3000 IP/Dreambox800HD/Nokia 9600/ 280cm KTI SAT Ant/
Avatar
Kocsis Ferenc
Site Admin
Hozzászólások: 915
Csatlakozott: 2008.09.15. 18:19
Tartózkodási hely: Fertőd
Vételi telephely: Fertőd
Kapcsolat:

Re: 2015 évi Klubtalálkozo szervezése

Hozzászólás Szerző: Kocsis Ferenc »

Csak egyet tudok érteni Misi és Imre hozzászólásával!
De azt hiszem, ez nem ad okot senkinek a sértődésre - egyszerűen a tanulópénzt meg kell fizetni.
A lényeg: összejött egy kis csapat, aki a közös hobbynknak élve eltöltött egy szép napot.
Üdv: Feri
Avatar
ING-SAT
Hozzászólások: 5251
Csatlakozott: 2008.09.16. 20:06
Tartózkodási hely: Budapest X.
Vételi telephely: Budapest X.
Kapcsolat:

Re: 2015 évi Klubtalálkozo szervezése

Hozzászólás Szerző: ING-SAT »

Jimmysat írta:Kedves TV-DX Klub Barátaim! Szeretnélek meghivni Benneteket 2015 Szeptember 22-23 én Budapesten Tartando a MOM Müvelödési Központban ECEBE Expora Ahogy A Régi Hagyományokhoz Hiven is tettük Ezt... Találkozzunk: Szeptember 22 én De 10 Orakor a Bejáratnál. Mondenki Ingyen Regisztálhat a Kiállitásra Ezen a Cimen:
http://www.ecebe.hu/reg_latogato.html
Molnár Imre - jimmysat -Sat-tv dx klub
mjimmy53@gmail.com
T: 0036702921038
Holnap nyitja kapuit a 18. ECEBE műholdas szakkiállítás a MOM Központ Sportcsarnokában, a Budapest, XII. kerület, Csőrsz utca 14-16 alatt, azaz a MOM Bevásárló központ melletti ingatlanon. (A 61-es villamos megállójához közel!)
Molnár Imre amatőrtársunknak, barátunknak, szeptember 22.-én, 10,00 órára vonatkozó "Meghívójával" kapcsolatban érdemi-, a Fórum tagok, a Magyar Sat TV-DX Klub tagjainak esetleges megjelenésére vonatkozó információt még nem olvastam itt a Fórumunkon.
Holnap, kedden, sajnos én nem tudok kimenni az egyéb irányú elfoglaltságaim miatt, de szerdán, azaz 23-án a déli órákban tervezek egy "kirándulást" a ECEBE 2015. évi kiállítására, s jó lenne ha legalább néhányatokkal ott találkozhatnék, s élőszóban is információkat cserélhetnénk. Kiegészítő információként jelzem, hogy az ECEBE ma küldött hírlevele szerint, még a helyszínen is lehet regisztrálni az ingyenes belépéshez.
Üdv.
Hajdú Mihály dr. https://ing-sat.hu
Avatar
ING-SAT
Hozzászólások: 5251
Csatlakozott: 2008.09.16. 20:06
Tartózkodási hely: Budapest X.
Vételi telephely: Budapest X.
Kapcsolat:

Re: 2015 évi Klubtalálkozo szervezése

Hozzászólás Szerző: ING-SAT »

Korábbi jelzésemnek megfelelően, ma délben kilátogattam az ECEBE 2015.-évi szakkiállítására, a hol az IPTV alapú szolgáltatások bemutatása dominált, s a "hagyományos", egyéni-, vagy közösségi műholdvétel nem igen kapott teret a bemutatkozó standokon. Sajnos a kiállításon a Magyar TV-DX Klub alapító tagjai köréből csak Kardos Attilával volt szerencsém találkozni, néhány szót váltani. Több fotót is készítettem a helyszínen, többek között a "Minigaléria Antenna" (ifj. Hering Sándorral) és a "P-Sat" (Posta Tiborral) kiállítói standjánál, melyek közül 4 db-ot itt is bemutatnék.

Kép
Kép
Kép
Kép
Hajdú Mihály dr. https://ing-sat.hu
Válasz küldése