Egyéb mûszaki cikkek adásvétele.

Felkínálom cserére, eladásra...
Avatar
Kocsis Ferenc
Site Admin
Hozzászólások: 915
Csatlakozott: 2008.09.15. 18:19
Tartózkodási hely: Fertőd
Vételi telephely: Fertőd
Kapcsolat:

Egyéb mûszaki cikkek adásvétele.

Hozzászólás Szerző: Kocsis Ferenc »

Minden, ami az elsõ két kategóriába nem fér bele...
Avatar
Kocsis Ferenc
Site Admin
Hozzászólások: 915
Csatlakozott: 2008.09.15. 18:19
Tartózkodási hely: Fertőd
Vételi telephely: Fertőd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kocsis Ferenc »

Szevasztok!

Gondban vagyok, mert meghibásodott a "REGAL NonReg RF-2915 StTxtPiP" típusú hagyományos TV készülékem. Természetesen már nem garanciális, ráadásul török termék az "istenadta".
Még a gar-os idõszakban volt egy ilyen hiba nálam, amit a szervíz szoftveresen (távszabályzóval) pillanatok alatt javított.
A gond csak az, hogy a gyári távszabályzóval nem lehet a szervizmenûbe jutni, ahhoz csak egy speciális, "JVC" távszabályzó alkalmas... (Lásd: rajz). Ilyen távszabályzót keresek megvételre vagy kölcsönbe.Ha valaki rendelkezik ilyennel, kérném, hozza el a jubileumi találkozóra...
A hibajelenség egyébként: a kép minden irányban erõsen megnyúlt, így 16:9 -es helyzetben látni úgy-ahogy a kép 3/4 -ét... (sorritkulás).

Kép
Avatar
Jimmysat
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2008.09.16. 17:25
Tartózkodási hely: Nagygyimót
Vételi telephely: Nagygyimót

Hozzászólás Szerző: Jimmysat »

Utánna nézek mindkét felvetett készülékröl jimmysat :lol:
Echostar AD 3000 IP/Dreambox800HD/Nokia 9600/ 280cm KTI SAT Ant/
Avatar
Kocsis Ferenc
Site Admin
Hozzászólások: 915
Csatlakozott: 2008.09.15. 18:19
Tartózkodási hely: Fertőd
Vételi telephely: Fertőd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kocsis Ferenc »

Kocsis Ferenc írta:Gondban vagyok, mert meghibásodott a "REGAL NonReg RF-2915 StTxtPiP" típusú hagyományos TV készülékem. ...A gond csak az, hogy a gyári távszabályzóval nem lehet a szervizmenûbe jutni, ahhoz csak egy speciális, "JVC" távszabályzó alkalmas...
Tévedtem: néhány nappal azután, hogy a szervíz megjavította a készüléket, jelentkezett nálam P. Attila.
Az eredmény: a gyári távszabályzóval elõ lehet csalogatni a szervíz-menût... Ha valakit közelebbrõl is érdekel a dolog, írjon.

Üdv: Feri
Válasz küldése