IPTV-ről készült TC-k, ETC-k, műsorazonosítók gyűjteménye.

Magyarország területéről nem fogható műholdpozíciók tv-programjainak internetes vételei.

Moderátor: ING-SAT

Válasz küldése
Avatar
RS 3806 BDXC
Hozzászólások: 2254
Csatlakozott: 2010.11.18. 08:51
Tartózkodási hely: Göd-Felsõ
Vételi telephely: Göd-Felsõ

Kínai IPTV ETC-k, műsorazonosítók.

Hozzászólás Szerző: RS 3806 BDXC »

Kép
Kép
Kép
Avatar
ING-SAT
Hozzászólások: 5253
Csatlakozott: 2008.09.16. 20:06
Tartózkodási hely: Budapest X.
Vételi telephely: Budapest X.
Kapcsolat:

Re: IPTV-ről készült TC-k, ETC-k, műsorazonosítók gyűjtemény

Hozzászólás Szerző: ING-SAT »

RS 3806 BDXC írta:Szia Misi!
Köszönöm a válaszod.Engem nem zavar,hogy mikor és mennyi képet töltesz fel csak meglepett,hogy olyan képek kerültek fel amik már korábban beletek mutatva.
BlackBird programot már egy ideje nem használom mert teljesen kiveséztem.
Üdv:Sándor
Kedves Sándor!
A Fórum nyilvánosságán hozzám címzett, ismételt, ugyan azon "vélelmű" érverésedre, csak a korábbi megjegyzésem ismételhető meg, néhány kiegészítéssel;
Az "ömlesztett" IPTV tesztábráknak, logoknak, stb. megjelentetési felülete a Fórumunk minden írójának egy részt, korlátozás nélkül biztosított, ezért-, és így hoztuk létre. Azaz, a Ti IPTV vételi bemutatásotokon túl, akár hány kommentelő elhelyezhet később, 2.-ként és akár 10.-ként is, saját amatőri (TV-DX, FM-DX, stb.) tevékenységéből, vagy akár a egy internetes böngészéséből származó, ugyan azt a programot szemléltető, de más időpontban, de saját maga által nézett és rögzített internetes, IPTV fotókat, vagy más, vételt dokumentáló azonosítókat! (Mint ahogy Ernővel Ti is, legalább fél tucatnyi kínai tesztábrát többször is bemutattatok, nem is nagy időkülönbséggel, de ennek sincs érdemi jelentősége, akadálya.) Már részt, egyetlen erkölcsi elvárás érvényesül a Fórumunkon, hogy saját neve alatt mindenki a saját "vételi eredményeit" hozza ide a Fórumra. Mind ezen túl, amennyiben bármely okból a "postás szerepét" látja el bárki, akkor elvárható a Fórum olvasóinak valós, és teljes tájékoztatása körében, hogy ezen kommentelések, "vételi eredmények közlése során", minden esetben jelezésre kerüljön a Fórum nyilvánossága tekintetében rejtőzködő "külsős munkatárs" megnevezése, hiszen a neved alatt feltett IPTV "vételek" fotói alapvetően nem a Te "műhelyedben" készülnek, figyelemmel az IP címek adataira is.
[Egyébként, a BlackBird Play egy lejátszó formátum, mint ahogy pld. az M3U Mkplayer is, amelyek összekapcsolhatók még akár a VLC-vel, de akár a PotPlayer Portable lejátszó programokkal is, amelyek alól így nagy számban (1.000-es nagyságrendben) érhetők el kínai, de más országok tv-programjainak internetes változata is. Tehát, van ott még mit "keresgélni". Sajnos egyre több tv-program tér át a 24 órás adás sugározására, s így már elmaradnak a néhány hónapja még adott tesztábráik. De szerencsére új lehetőségek, új IPTV-s műsorcsomagok is indulnak, válnak elérhetővé bárki számára.]
Üdv.: Mihály
Hajdú Mihály dr. https://ing-sat.hu
Avatar
RS 3806 BDXC
Hozzászólások: 2254
Csatlakozott: 2010.11.18. 08:51
Tartózkodási hely: Göd-Felsõ
Vételi telephely: Göd-Felsõ

Re: IPTV-ről készült TC-k, ETC-k, műsorazonosítók gyűjtemény

Hozzászólás Szerző: RS 3806 BDXC »

Kedves Misi!
Látom a lejáratásom érdekében mindent megteszel.Valótlan dolgokat viszont ne irj le.Mert ha látod a gépem akkor azt is látod hogy éjjel-nappal itt ülök.Látnod kell a lista hegyeket amiből a képeket gyüjtöm és látnod kell,hogy minden kép itt készül és kerül felrakásra:
Kép
Avatar
ING-SAT
Hozzászólások: 5253
Csatlakozott: 2008.09.16. 20:06
Tartózkodási hely: Budapest X.
Vételi telephely: Budapest X.
Kapcsolat:

Re: IPTV-ről készült TC-k, ETC-k, műsorazonosítók gyűjtemény

Hozzászólás Szerző: ING-SAT »

RS 3806 BDXC írta:Kedves Misi!
Látom a lejáratásom érdekében mindent megteszel.Valótlan dolgokat viszont ne irj le.Mert ha látod a gépem akkor azt is látod hogy éjjel-nappal itt ülök.Látnod kell a lista hegyeket amiből a képeket gyüjtöm és látnod kell,hogy minden kép itt készül és kerül felrakásra:
Kép
Kedves Sándor!

Elnézésedet kérem, ha Te úgy érzed, hogy alaptalanul "támadlak" bármivel is. Dehogy tennék én ilyet, hiszen az elmúlt több mint 10 egynéhány évben, nagyon sok "munka órát" szenteltem a Te segítségedre, támogatásodra, a "munkásságod" reklámozására. De már belefáradtam, nincs több energiám rád, hiszen nem vagy képes alapvető észrevételeket a maguk helyén kezelni, azt mindig a személyed elleni támadásnak értelmezed. Így javasolni csak azt tudom, hogy olvasd vissza a saját, korábbi kommentjeidet, magad írtad korábban, hogy az IPTV-s fotók "egy része" Ernő segítségéből származik. Így, azért is elnézésedet és megértésedet kérem, ha nem vettem volna észre, hogy időközben Te egy PC guruvá váltál. Magam részéről a témát lezártam, azt teszel fel a Fórum megfelelő topikjába, és úgy, és akkor, ahogy Te jónak gondolod, ahogy magadat a Fórumon reprezentálni akarod.

Üdvözlettel; Mihály
Hajdú Mihály dr. https://ing-sat.hu
Avatar
RS 3806 BDXC
Hozzászólások: 2254
Csatlakozott: 2010.11.18. 08:51
Tartózkodási hely: Göd-Felsõ
Vételi telephely: Göd-Felsõ

Re: IPTV-ről készült TC-k, ETC-k, műsorazonosítók gyűjtemény

Hozzászólás Szerző: RS 3806 BDXC »

Szia Misi!
Ezuton is köszönöm a segitséged.Én nem képeket kaptam az Ernőtől hanem a BlackBird programot.
Magam részéréről a témát lezártnak tekintem.

Üdv:Sándor
Avatar
ING-SAT
Hozzászólások: 5253
Csatlakozott: 2008.09.16. 20:06
Tartózkodási hely: Budapest X.
Vételi telephely: Budapest X.
Kapcsolat:

Kínai IPTV ETC-k, műsorazonosítók.

Hozzászólás Szerző: ING-SAT »

Kellő processzor teljesítményű PC-vel, és legalább 500 Mbit/s internet hozzáféréssel, akár 4K - UHD IPTV vételeket is nézhetünk. Korábban, 2020 nyárelőn még a CCTV UHD adásába is bele tekinthettünk az interneten, de a CCTV UHD adása ma már csak, a tőlünk nem látható (E.125,0 fok, ChinaSat 6A) kódoltan, C-sávos transzponderén "látható". Az E.130,0-ról (ChinaSat 6C) ugyan kódolatlanul adják a CCTV UHD adását, de annak lábnyoma csak Közép-Ázsiáig tart. Számunkra pld. a ChinaSat 12 (E.87,5 fok) jelenthetne némi vételi reményt, de onnan érdemi kínai csatorna nem vehető, ott nem adnak kínai programokat.
Az időnként változó programcsomagok kínálatával összeállított BlackBird Player IPTV-s lejátszó programból azonban egy kínai 4K-s filmcsatorna most is szabadon elérhető, de a csatornanevét tartalmazó kínai írásjelet én sajnos kiolvasni nem tudom. Sűrűn tapasztalni rajta adásproblémát, adáskimaradást, ilyenkor egy "szivárvány szökőkút sort" mutató állóképet adnak, amelyekről rögzített képernyőfotót szemléltetnék.

Kép

Kép

Kép

Kép
Hajdú Mihály dr. https://ing-sat.hu
Avatar
ING-SAT
Hozzászólások: 5253
Csatlakozott: 2008.09.16. 20:06
Tartózkodási hely: Budapest X.
Vételi telephely: Budapest X.
Kapcsolat:

Kínai IPTV ETC-k, műsorazonosítók.

Hozzászólás Szerző: ING-SAT »

Egy mutatós CCTV-1 HD-s tv-órát sikerült tegnap délután rögzítenem a BalckBird Player IPTV-s szolgáltatásából, de úgy gondolom, hogy itt kellőbb helye lenne mint a műholdas vételek tv-óráit bemutató könyvtárában.

Kép
Hajdú Mihály dr. https://ing-sat.hu
Avatar
RS 3806 BDXC
Hozzászólások: 2254
Csatlakozott: 2010.11.18. 08:51
Tartózkodási hely: Göd-Felsõ
Vételi telephely: Göd-Felsõ

Kínai IPTV ETC-k, műsorazonosítók.

Hozzászólás Szerző: RS 3806 BDXC »

Kép
Kép
Kép
Avatar
RS 3806 BDXC
Hozzászólások: 2254
Csatlakozott: 2010.11.18. 08:51
Tartózkodási hely: Göd-Felsõ
Vételi telephely: Göd-Felsõ

Sri Lankai IPTV ETC-k, műsorazonosítók.

Hozzászólás Szerző: RS 3806 BDXC »

Kép
Avatar
RS 3806 BDXC
Hozzászólások: 2254
Csatlakozott: 2010.11.18. 08:51
Tartózkodási hely: Göd-Felsõ
Vételi telephely: Göd-Felsõ

Ukrajnai IPTV ETC-k, műsorazonosítók.

Hozzászólás Szerző: RS 3806 BDXC »

Kép
Válasz küldése